مطالب پیشنهادی از سراسر وب

» ترفندهایی که می توان فالورهای اینستاگرام را افزایش دهید

ترفندهایی که می توان فالورهای اینستاگرام را افزایش دهید

در چند سال اخیر اینستاگرام که اغلب در دسترس عموم مردم بوده و برای گذاشتن عکس ها و فیلم های شخصی از آن استفاده می شد امروزه بیشتر جنبه تجاری پیدا کرده است و عموما برای انواع تبلیغات و گسترش کسب و کار، فروش و شناسایی برندها و بازاریابی مورد استفاده قرار می گیرد.

این برنامه که محبوب ترین شبکه اجتماعی در این دوره از زمان شده است بیش از 200 میلیون کاربر دارد که ماهیانه به طور متوسط 60 هزار پست و استوری در آن منتشر می گردد و بیش از 1 میلیارد از آنها مورد پسند واقع می شوند. که این برنامه چندین برابر شبکه اجتماعی فیس بوک مخاطب دارد که در واقع جذابیت بسیار بیشتری از برنامه فیس بوک دارد.

 در نهایت شما باید آگاهی کافی نسبت به بیشتر شدن بازدید کنندگان یا به اصطلاح فالورهای بیشترخود بشوید اما در نهایت باید بدانید که کدام روش سبب می شود تا شناخته تر و یا فالورهای بیشتری جذب کنید که در اینجور مواقع افراد پیج اینستاگرام خود را به دست کسانی که اطلاعات کافی دارند و توانایی بالا آوردن پیج را دارن میسپارند بنابراین شما هم اگر نیاز به مشاوره در این زمینه داشتین میتوانید با شرکت مایا پینت در ارتباط باشید. گاهی محتوا یا کپشن ها و یا تعداد هشتگ گذاری ها و یا استفاده از تبلیغات اینفلوئنسری همه این موارد می تواند به مشهور شدن و در نتیجه افزایش فالورهای شما کمک کند.

همینطور تصاویر و ویدئوهایی که در صفحه اینستاگرام خود آپلود می کنید باید تصاویر شفاف و باکیفیت و حداقل در یک قالب زیبا و قرار جذابیت بیشتری داشته باشد تا سبب جذب مخاطبان بیشتری باشد

همواره باید بدانید که چه روش هایی را باید در اینستاگرام دنبال کنید تا فالورهای بیشتری را جذب کنید :

1- هشتگ گذاری: هشتک های تبلیغاتی که توسط پیروان آن دنبال می شود و یکی ازعوامل مهم در جذب فالورها می باشد به دلیل اینکه وقتی شخصی یک برند را با آن برچسب پیدا می کند قطعا با دیدن پست های مفیدی که به اشتراک گذاشته اید آن را دنبال میکنند.

2- کپشن نویسی : زمانی که شما یک محتوا را در قسمت پایین عکس یا ویدئو خود در پست ها قرار می دهید باید به اندازه کافی جذاب باشد و نباید بسیار زیاد باشد که حوصله کاربر سر برود.

3- -  نوشتن بایو مناسب: اگر شما وب سایت معتبری داشته باشید میتوانید در قسمت بایو نام آن را ذکر کنید این امر موجب می شود تا مخاطبان اعتماد بیشتری نسبت به شما و برندتان داشته باشند در نتیجه نوشتن چند خط در مورد فعالیتی که درآن صفحه انجام میدهد بسیار می تواند مفید واقع شود. و توضیحاتی که در این قسمت مینویسید باید به گونه ای باشد تا جذب کند.

4-  استفاده از صفحات افراد تاثیرگذار: بازدید از این گونه صفحات بسیار کمک میکند تا رقیبان خود را بشناسید و راه و روش هایی که سبب بالا رفتن فالور می شوند را بیشتر بشناسید. در نتیجه بهتر است تا قسمت اعلان های پست را روشن بگذارید تا هر زمانی که آنها ویدئو یا عکس جدیدی به اشتراک گذاشتند شما بازدید کنید و با آنها در تعامل باشید تا به یکی از افراد و یا برندهای مورد علاقه آنها تبدیل شوید در این صورت اینگونه پیج هایی که فالور بیشتری دارند شما را بهتر شناسایی میکنند و فالو میکنند.

5- هشتگ اختصاصی : سعی کنید هشتگ اختصاصی برند خود را ثبت و آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کنید تا فالورهای بیشتری داشته باشید.

6-  زمان مناسب برای ایجاد پست جدید : یکی از مهم تری عوامل برای شناخته شدن پیج اینستاگرام پیدا کردن تایم مناسب برای به اشتراک گذاری است برای اینکه این تایم مناسب که بیشترین بازدید را دارد بدانید باید پست هایی که منتشر کرده اید را در قسمت تنظمیات چک کنید و ببینید که میانگین بازدید از صفحه شما در چه ساعتی از شبانه روز بالاتر می باشد در نتیجه طبق این آمار می توانید پست های خود را در همان ساعت منتشر کنید.

7- فعال بودن پیج : شما باید هر روز محتوا و عکس و یا کلیپ هایی را جهت ارائه و اشتراک گذاری داشته باشد .نباید اجازه دهید که حتی یک روز هم صفحه اینستاگرام شما غیر فعال باشد زیرا این عمل سبب می شود تا رقبای شما از شما سبقت بگیرند و جلو بزنند و در نتیجه فالورهای کمتری جذب کنید.

8-  آشنایی با الگوریتم های اینستاگرام : به عنوان مثال باید بدانید تایم مناسب برای بازدید مخاطبان ،شناسایی دسته مخاطبین که مرد یا زن و یا جوان یا پیرهستند وعلاقه آن ها بسیار مهم است و این که هرشخص چه مقدار زمان در روز برای بازدید اینستاگرام میگذارد که همه این موارد جز الگوریتم های اینستاگرام می باشد.

9- ارتباط با کاربران : بسیاری از افراد بیشترین توجه خود را به روی تعداد لایک ها و کامنت ها میگذارند اما پاسخگویی مناسب با لحن صمیمانه و جواب دایرکت ها یکی از مهمترین عوامل در جذب فالور می باشد.

10- استفاده از reel اینستاگرام : این برنامه که مخصوص ضبط فیلم های 30 ثانیه ای می باشد با موسیقی دلخواه که می توان به روی آن قرار داد و درواقع این نرم افزار به نوعی رقابت با نرم افزار تیک تاک می باشد.

در آخر اگر فالورهایی با تعداد بالا میخواهید باید تمامی این موارد را در نظر بگیرید و محتوای باکیفیت به مخاطبان خود تحویل دهید اما صرفا این روش ها جهت بالا بردن فالورها می باشد اما برای داشتن صفحه موفق باید یک مدیریت عالی داشته باشد. که گاهی حتی می توان از نرم افزارهای مدیریت پیج استفاده کرد.

 


فرم ارسال نظر

  ساخت وبلاگ تبلیغاتی  


آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین مطالب مجله


پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان پکیج های تبلیغاتی هدفمند و تحت سئو در بلاگسازان مشاهده